Its Your Life

Witamy Na Forum Serwera Its Your Life! IP serwera: mtasa://193.70.126.136:20420 oraz Team Speak 3: ts01.multigaming.pl:10020 Zapraszamy Serdecznie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-31 00:38:28

Szniper
Administrator
Dołączył: 2017-12-30
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 57.0

Rekrutacja na Lidera SAPD

Wzór rekrutacji do SAPD

Imię:

Wiek:

Czy posiadasz mikrofon:

Czy posiadasz TS:

Staż na serwerze:

Staż w SAPD:

Coś o sobie (Minimalnie 3 Zdania) :

Ostatnio edytowany przez Majst3r (2018-01-01 01:27:41)

Offline

#2 2018-01-01 05:29:50

MasterQ
Użytkownik
Dołączył: 2018-01-01
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Rekrutacja na Lidera SAPD

Imię:  Krzysiek / Krzysztof

Wiek: 14

Czy posiadasz mikrofon:  Tak

Czy posiadasz TS:  Tak

Staż na serwerze:  Eeem... pare minut. Można to tak powiedzieć gdy to pisze ;P.

Staż w SAPD: No  i tutaj nie będe chyba Wam pisał całej mojej historii co do frakcji SAPD, bo jest za duża. Może tak z grubsza no to 5x Generalny Inspektor Policji na serwerach RPG, 2x Generalny Inspektor na serwerze typu Freeroam + RP, 1x Nadinspektor serwer RPG i kilkanaście razy na stopniach Aspirant,Komisarz, Podinspektor na serwerach RPG.

Coś o sobie (Minimalnie 3 Zdania) : Mam na imię Krzysztof, lecz wolę używać skróconego Krzysiek. Mam 14 lat i chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej (14 lat rocznikowo, 10 marca urodzinki). Nie uczę się najgorzej, ale też nie za dobrze. Jestem raczej osobą, która lubi nawiązywać kontakty, lecz gdy z kimś rozmawiam po raz pierwszy jestem do niego nastawiony w dość nie przyjacielski sposób. Jestem również opanowany, miły (czasami zdarzają się tzw "wkurwy"), pomocny i sprawiedliwy. Mam arachnofobie czyli lęk przed pająkami, który próbuje przełamać.  Na co dzień zajmuję się grafiką komputerową, mapperstwem oraz sportem typu piłka nożna tzw "gała", siatkówka "siata" oraz jazdą na rowerze. Interesuję się również grami komputerowymi ale nie tymi nowymi. Zdecydowanie wolę klasyki typu GTA:SA, GTA VC, GTA III, GTA I czy II do tego również Mafia: The Lost of Heaven i Mafia II. Gry wideo typu Mafia III czy GTA V są jak dla mnie za bardzo przerysowane i nie realne. Co prawda, grafike mają niezłą ale nie mają takiego uroku, które mają starsze gry.

To chyba na tyle.

Offline

#3 2018-01-01 14:38:21

Stillu
Użytkownik
Dołączył: 2018-01-01
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Rekrutacja na Lidera SAPD

Wzór rekrutacji do SAPD

Imię:Jakub

Wiek:15

Czy posiadasz mikrofon:tak

Czy posiadasz TS:Tak

Staż na serwerze:Ponad 500 minut.

Staż w SAPD:1x na serwerze RPG kolegi,1x na innym serwerze RPG

Coś o sobie (Minimalnie 3 Zdania) :Witam,mam na imię Jakub,mam 15 lat(urodzinki w marcu ;D) i uczęszczam do 3 klasy gimnazjum,uczę się średnio,ani dobrze ani źle.Interesuję się motoryzacją,informatyką ,grami wszelkiego typu i muzyką.Jestem osobą,która szybko się uczy i łatwo nawiązuje kontakty.Co do mojej "toksyczności" to aktywuję ją,gdy ktoś na prawde mnie zdenerwuje.Większość mojego czasu wolnego spędzam przed komputerem,lub z przyjaciółmi i rodzicami.Lubię pomagać ludziom,czuje sie wtedy jak Święty Mikołaj.Jestem osobą "czasem palącą" dlatego można przez mój mikrofon usłyszeć szum e-papierosa(staram się nie używać mikrofonu podczas palenia".Myślę ,że mnie bardziej poznaliście,pozdrawiam.

Offline

#4 2018-01-01 15:06:55

SeciaK
Użytkownik
Dołączył: 2018-01-01
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Lidera SAPD

Imię: Seweryn

Wiek: 17 Lat

Czy posiadasz mikrofon: Posiadam mikrofon z bardzo dobrą jakością dźwięku.

Czy posiadasz TS: Oczywiście posiadam teamspeak'a i często na nim przesiaduje wraz z kolegami i często z administracją podając porpozycje.

Staż na serwerze: Na serwerze gram praktycznie kiedy wystartował dzieli to tylko różnica parę godzin.

Staż w SAPD: Mój staż w frakcji SAPD jest dość duży jak na przeciętnego gracza serwerów MTA oraz SA:MP ,ponieważ na wielu serwerach ,których nazw nie podam by nie reklamować. Lecz było tych serwerów mniej więcej: MTA: 3 SA:MP: 4. Razem mniej więcej na tej frakcji przesiedziałem około roku. Z mojego roku w SAPD na wielu serwerach wyniosłem dużo rzeczy. Pół roku byłem SAPD na jednym z największych RPG w Polsce. Posiadam umiejętności co do manewru "pitowania" oraz znam zasady ruchu drogowego. Posiadam dość dużo wolnego czasu ,którego będę poświęcał na serwer strasznie dużo. Dla mnie pracowanie w tak odpowiedzialnej frakcji to nie tylko zarobki. Liczy się utrzymanie porządku na serwerze oraz pomaganie innym graczom ,którzy potrzebują mojej pomocy. Oczywiście lubię współprace z innymi i zazwyczaj w SAPD wprowadzam jakiś rygor. Oczywiście dostanie się na lidera frakcji umożliwiłoby mi informowanie o rekrutacji itd. na moim kanale youtube.

Coś o sobie (Minimalnie 3 Zdania) : Mam na imię Seweryn. Mam już 17 lat. Jestem osobą ,która jest pomocna oraz lubi otaczać się gronem zaufanych znajomych i nigdy nie wybaczam ludziom ,którzy okazują się "fejkami". Jestem osobą ,która jest miła wobec innych ,jeśli inni są mili dla mnie. Jestem w miarę spokojną osobą ,lecz czasami niektórzy potrafią mnie wprowadzić w niepokój oraz wyprowadzić z równowagi. Jestem "gamerem" od małego. Lecz posiadam też takie pasje jak między innymi motocykle ,które były moją pierwszą miłością życia. Mój aktualny motocykl to Yamaha YZF125. Poświęcam na niego dużo czasu i kocham jazdę na nim. Interesuje mnie też motoryzacja w sensie samochodów. Moim wymarzonym autkiem jest golf 4 2.0 TDI z pięknym wyglądem wizualnym najlepiej golf z roku 2004. Lubie też uprawiać sporty różnego rodzaju. Dwa lata grałem w klubie pierwszoligowym. Aktualnie chodzę do klasy technikalnej. Nazwa mojego kierunku to "Technik cyfrowych procesów graficznych". Kocham to co robię a zajmuję się grafiką komputerową. Do tego kierunku jest zaliczana grafika 3D (Np. mapy do gier, zbroje, samochody) oraz 2D (Np. bannery ,avatary ,forum). Jestem zadowolony z kierunku ,który wybrałem. Dużo czasu też poświęcam na gry a najwięcej na MTA. Posiadam też kanał w serwisie youtube z nickiem SeciaK. Mam zamiar wrócić do nagrywania ,ponieważ minecraft mi się znudził a MTA nigdy mi się nie nudzi. Myślę ,że zostanę głównym partnerem serwera! Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania na lidera frakcji SAPD.

Offline

#5 2018-01-02 17:44:46

niko515
Użytkownik
Dołączył: 2018-01-02
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Rekrutacja na Lidera SAPD

Imię: Karol

Wiek: 17

Czy posiadasz mikrofon: Oczywiście że posiadam mikrofon

Czy posiadasz TS: Jasne że tak

Staż na serwerze: Dopiero wszedłem na serwer ale postanawiam grać cały czas tutaj teraz

Staż w SAPD: Pracowałem dużo razy na innych serwerach w SAPD ludzie mnie chwalili, cały czas na duty sie działem i łapałem groźnych przestępców postanawiam zrobić to i tutaj

Coś o sobie (Minimalnie 3 Zdania) : Z natury jestem 'poprawnym' chłopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwość i 10% głupota. Lecz na ogół jestem miły i szczęśliwy. Czasem jestem nieznośny ,ale to tylko czasem. Uwielbiam takie gry jak właśnie Cs:Go ,połowę mojego serca oddałem piłce nożnej. Jestem koleżeński i pomysłowy. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiający czasem i ogólnie jestem zupełnie inny niż inni mężczyźni. Po prostu lepiej mi idzie rozmowa z dziewczyną niż z chłopakiem. Mam więcej koleżanek. Dla nieznajomych jestem raczej otwarty negatywnie. Mam własny świat, na świat patrze przez różowe okulary, nie było takiej rzeczy żeby była mogła mi popsuć humorek. Każdy mówi że jestem szalony (to nie prawda) i dowcipny i nie odpuszczam jak się na coś uprę to to muszę zrobić. I ogólnie jestem w miarę fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru. Mam dobre zachowanie w moim życiu, i praktycznie niczego się nie boje. Gdy byłem mały chciałem zostać strażakiem jednak to się zmieniło gdy zacząłem kopać piłkę z kolegami, a jeżeli chodzi o piłkę nożną to moim ulubieńcem jest cała Barcelona, oczywiście też mam szacunek do Realu, nie jestem sezonowcem. W podstawówce mało się uczyłem, dopiero zdałem sobie sprawę że moje życie się zaczyna i od gimnazjum miałem dobre oceny, raz mi się pasek na świadectwie pojawił, szkoła to złe i dobre czasy i zachęcam was do uczenia się bo to potem się przyda w dalszym życiu. Moje hobby to informatyka oraz jak wspomniałem piłka nożna. Czasami jeżdżę na deskorolce ( tylko gdy mi się nudzi). Co wakacje jeżdżę do mojej cioci która jest w Kanadzie. Umiem też w 65 % lub więcej JĘZYK ANGIELSKI, jestem też kinomaniakiem moje serce podbił film z serii "Rocky Balboa". Mam quada na którym jeżdżę dla przyjemności po moim miasteczku =). Mam opanowaną matematykę oraz polszczyznę i nie posiadam dysleksji. Uwielbiam słuchać piosenek, najczęściej słucham Grubson'a.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot